To sell or to re-sell?

13 maja, 2017 | by B. Grabarczyk

Bierzemy dziś pod lupę konta Reseller webd.pl. Zdecydowaliśmy się wprowadzić to rozwiązanie w odpowiedzi na Wasze zgłoszenia i poszukiwania. Okazuje się bowiem, że rynek w tym momencie bardzo wysoko ceni kompleksowość usług – jeśli więc tworzycie strony, grafiki lub inne wizytówki dla Waszych Klientów – dobrze jest w ramach tych usług zapewnić również hosting i domenę.

Jak więc wygląda opcja Reseller? Otrzymujecie od nas oczywiście najlepszy hosting webd.pl, załóżmy, że to dostęp do konta Reseller Pro. Oprócz standardowego dostępu do Cpanel, usługa ta daje Wam również opcję dostępu do WHM (port 2087) – panelu nad panelami można rzec :).
WHM bowiem daje możliwość tworzenia pomniejszych kont Cpanelowych w obrębie otrzymanych 100 GB miejsca na dysku. Co więcej – sami dobieracie parametry takich kont, odpowiadając na potrzeby Waszych kontrahentów. Taki charakter Reseller Pro webd.pl stwarza Wam możliwość utworzenia w pełni funkcjonalnych kont hostingowych, do których klienci sami mają dostęp celem edycji np. kont pocztowych czy zawartości strony.

To idealne rozwiązanie dla Tych z was, którzy mają Klientów samodzielnych, chcących ingerować w zawartość swego hostingu na bieżąco, nie za każdym razem za Waszym pośrednictwem. Musicie jednak pamiętać, że to Wy jesteście właścicielem całego konta Reseller webd.pl i tylko i wyłącznie z Wami będziemy kontaktować się celem regulowania płatności czy ustaleń technicznych. Z drugiej strony zupełnie nie ingerujemy w wysokość opłat, jakie od swych kontrahentów pobieracie.:) Reselling pełną gębą!
Podstawowe różnice między Resellerem a Programem Partnerskim powinny już się Wam malować w głowach, jednak krótko je usystematyzujemy.

1 Wasze konto Reseller z licznymi kontami Cpanel vs. 1 Wasze konto hostingowe webd.pl z 1 kontem Cpanel i linkiem do polecania naszych usług

tworzenie dowolnych wielkością kont dla kontrahentów vs. osobne konta hostingowe z pakietów webd.pl dla każdego Poleconego

marża dla kontrahenta zależna od Was vs. stałe 10% z każdej wpłaty osoby/podmiotu poleconego przez Was

odpowiedzialność za Reseller w całości Wasza vs. każdy polecony klient odpowiada samodzielnie za swe konto

W obu przypadkach – zarabiacie! Nieważne czy 10% czy samodzielnie wyliczona marżę – cieszymy się, że dzięki jakości naszych usług możecie spokojnie rozwijać własne biznesy i działalności. My też nie mamy zamiaru się zatrzymywać!

Nasi partnerzy.

Monitoring 24/7.

Całodobowy monitoring serwerów
pozwala Ci komfortowo korzystać
z usług WEBD.pl!